Lærere og ansatte

Administrasjon

Guri B. Auran

Guri B. Auran
Daglig leder & Rektor
Telefon: 405 54 540
guri.birgitte.auran@bpg.no

Kristin Breivik

Kristin Breivik
Assisterende rektor
Telefon: 975 12 725
kristin.breivik@bpg.no

Synne Selvik

Synne Selvik
Studieleder
Telefon: 450 20 357
synne.selvik@bpg.no

Jørgen Drejer Thomassen

Jørgen Drejer Thomassen
Studieleder administrasjon
Telefon: 938 93 395
jorgen.drejer.thomassen@bpg.no

Hilde Nilssen

Hilde Nilssen
Administrasjonsleder skole
Telefon: 982 33 040
hilde.nilssen@metis.no

Margunn Myking

Margunn Myking
Inntaksleder
inntak@bpg.no

Anette Platou Johansen

Anette Platou Johansen
Administrasjons- og bemanningsansvarlig
Telefon: 919 03 971
anette@metis.no

Seksjonsledere

Andreas E. Rasmussen

Andreas E. Rasmussen
Seksjonsleder matematikk
andreas.rasmussen@bpg.no

Helle Angelfoss

Helle Angelfoss
Seksjonsleder naturfag
helle.angelfoss@bpg.no

Irene K. Winter

Irene K. Winter
Seksjonsleder Musikk, dans og drama
Engelsk og musikk, dans og drama
irene.winter@bpg.no

Janne Olene Aske

Janne Olene Aske
Seksjonsleder fremmedspråk og pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
janne.olene.aske@bpg.no

Kathrine B. Thorstensen

Kathrine B. Thorstensen
Seksjonsleder Musikk, dans og drama
Musikk, dans og drama
kathrine.thorstensen@bpg.no

Lene Tufteland

Lene Tufteland
Seksjonsleder medier og kommunikasjon
Medier og kommunikasjon
Telefon: 47633235
lene.tufteland@bpg.no

Synne Selvik

Synne Selvik
Studieleder pedagogikk
Seksjonsleder for Norsk, samfunnsfag og økonomi
Telefon: 45020357
synne.selvik@bpg.no

Rådgivere og helsesøster

Christian Utne

Christian Utne
Rådgiver, studieleder administrasjon og pedagog
Realfag
christian.utne@bpg.no

Eva Dahl

Eva Dahl
Sosialrådgiver og pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
eva.dahl@bpg.no

Marianne Bruknapp Tuft

Marianne Bruknapp Tuft
Sosialrådgiver og pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
marianne.tuft@bpg.no

Siv Lerøy

Siv Lerøy
Helsesykepleier
Telefon: 945 36 298
siv.leroy@bergenkommune.no

Undervisningspersonalet

Adriana Hoti

Adriana Hoti
Pedagog
Dans, språk og samfunnsfag
adriana.hoti@bpg.no

Anna Kvestad

Anna Kvestad
Pedagog
Medier og kommunikasjon
anna.kvestad@bpg.no

Anna Marøy Austnes

Anna Marøy Austnes
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
annaaust@metis.no

Anne Bredahl

Anne Bredahl
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
anne.bredahl@bpg.no

Arne Ryngøye

Arne Ryngøye
Pedagog
Kroppsøving
arne.ryngoye@bpg.no

Arne Martin Holen

Arne Martin Holen
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
arne.martin.holen@bpg.no

Bente Halland

Bente Halland
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
bente.halland@bpg.no

Cornelius Henriksen

Cornelius Henriksen
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
cornelius.henriksen@bpg.no

Gunnar Vestø

Gunnar Vestø
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
gunnar.vestol@bpg.no

Håkon Mangersnes

Håkon Mangersnes
Pedagog
Realfag
hakon.mangersnes@bpg.no

Hanne Sundgot Halvorsen

Hanne Sundgot Halvorsen
Pedagog
Realfag
hanne.sundgot.halvorsen@bpg.no

Helge Hjelland

Helge Hjelland
Pedagog
Realfag
helge.hjelland@bpg.no

Ingvild Tverdal

Ingvild Tverdal
Pedagog
Realfag
ingvild.tverdal@bpg.no

Joakim Stegen Tischendorf

Joakim Stegen Tischendorf
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
joakim.tischendorf@bpg.no

Joakim Åsaune

Joakim Åsaune
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
joakim.asaune@bpg.no

Kine Agathe Bøe Risa

Kine Agathe Bøe Risa
Pedagog
Realfag
kine.boe.risa@bpg.no

Kjersti Osa

Kjersti Osa
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
kjersti.osa@bpg.no

Kjell Arne Kallevik

Kjell Arne Kallevik
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
kjell.arne.kallevik@bpg.no

Marta Faraloni

Marta Faraloni
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
marta.faraloni@bpg.no

Lars Haugo

Lars Haugo
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
lars.haugo@bpg.no

Line Nordanger

Line Nordanger
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
line.nordanger@bpg.no

Lolita Nilsen

Lolita Nilsen
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
lolita.nilsen@bpg.no

Magnus Gullachsen

Magnus Gullachsen
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
magnus.gullachsen@bpg.no

Marius Nilsen

Marius Nilsen
Pedagog
Realfag
marius.nilsen@bpg.no

Martin Lindland

Martin Lindland
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
martin.lindland@bpg.no

Nils-Henrik Hvale

Nils-Henrik Hvale
Pedagog
Realfag
nils.henrik.hvale@bpg.no

Ole Bendiksen

Ole Bendiksen
Pedagog
Realfag
ole.bendiksen@bpg.no

Olga Salianik

Olga Salianik
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
olga.salianik@bpg.no

Runa Alvheid Skuseth

Runa Alvheid Skuseth
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
runa.alvheid.skuseth@bpg.no

Rebecca Vollan

Rebecca Vollan
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
rebecca.roilid.vollan@bpg.no

Sofie Loftesnes

Sofie Loftesnes
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
sofie.loftesnes@bpg.no

Steffen Andersson

Steffen Andersson
Pedagog
Kroppsøving
steffen.andersson@bpg.no

Sigurd Fischer Olsen

Sigurd Fischer Olsen
Pedaog
Musikk, dans og drama
igurd.fischer.olsen@bpg.no

Tiril Lyslo

Tiril Lyslo
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
tiril.lyslo.haugskott@bpg.no

Torill Markhus

Torill Markhus
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
torill.markhus@bpg.no

Tonje Li

Tonje Li
Pedagog
Medier og kommunikasjon
tonje.li@bpg.no

Tom-Erik Sagstad

Tom-Erik Sagstad
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
tom-erik.sagstad@bpg.no

Åshild Drægebø

Åshild Drægebø
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
ashild.dregebo@bpg.no

INDIVIDUELLE TIMER – MUSIKK

Anne Sandvik Nitter

Anne Sandvik Nitter
Individuelle timer, piano
Musikk, dans og drama

Aidan Smith

Aidan Smith
Individuelle timer, althorn
Musikk, dans og drama

Andrea Lee

Andrea Lee
Individuelle timer, piano / akkompagnatør
Musikk, dans og drama

Aleksander Pokrywka

Aleksander Pokrywka
Individuelle timer, valthorn
Musikk, dans og drama

Ben Hirons

Ben Hirons
Individuelle timer, kornett/trompet
Musikk, dans og drama

Bengt Florvåg

Bengt Florvåg
Individuelle timer, klarinett
Musikk, dans og drama

Britta Skärby-Vindenes

Britta Skärby-Vindenes
Individuelle timer, fiolin
Musikk, dans og drama

Birthe Carlsen

Birthe Carlsen
Individuelle timer, euphonium
Musikk, dans og drama
jannelli@metis.no

Eirik Gjerdevik

Eirik Gjerdevik
Individuelle timer, tuba
Musikk, dans og drama
eirigjer@metis.no

Eirik Breivik Minde

Eirik Breivik Minde
Individuelle timer, jazzpiano
Musikk, dans og drama
grettonh@metis.no

Grethe Tonheim

Grethe Tonheim
Individuelle timer, trombone
Musikk, dans og drama
grettonh@metis.no

Hans Christian (HC) Dalgaard

Hans Christian (HC) Dalgaard
Individuelle timer, trommer
Musikk, dans og drama
hansdalg@metis.no

Hilde Veslemøy Hagen

Hilde Veslemøy Hagen
Individuelle timer, sang
Musikk, dans og drama
hildhage@metis.no

Hilde Haraldsen Sveen

Hilde Haraldsen Sveen
Individuelle timer, sang
Musikk, dans og drama

Inge Breistein

Inge Breistein
Individuelle timer, musikkproduksjon/Mac
Musikk, dans og drama
ingebrei@metis.no

Lene Lindquist

Lene Lindquist
Individuelle timer, fløyte
Musikk, dans og drama

Martha Berit Belt

Martha Berit Belt
Individuelle timer, piano
Musikk, dans og drama

Martin Winter

Martin Winter
Individuelle timer, trompet
Musikk, dans og drama
martwint@metis.no

Manuel Hoffstätter

Manuel Hoffstätter
Individuelle timer, slagverk
Musikk, dans og drama

Rita Kvalnes

Rita Kvalnes
Individuelle timer, klarinett
Musikk, dans og drama

Simon Kirkbride

Simon Kirkbride
Individuelle timer, sang
Musikk, dans og drama

Thea Næss

Thea Næss
Individuelle timer, sang
Musikk, dans og drama
thea.naess@bpg.no

Tor Erik Seime Petersen

Tor Erik Seime Petersen
Akkompagnatør, Individuelle timer, piano
Musikk, dans og drama
tp@bpg.no

Trond Gjelsten Dale

Trond Gjelsten Dale
Individuelle timer, slagverk (klassisk)
Musikk, dans og drama

Ugo Santangelo

Ugo Santangelo
Individuelle timer, gitar
Musikk, dans og drama
ugosant@metis.no

PERMISJON – SKOLEÅRET 2021/2022

Arve Bukkholm

Arve Bukkholm
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
arve.bukkhom@bpg.no

Eivind Sørheim

Eivind Sørheim
Rådgiver og pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
eivind.sorheim@bpg.no

Ida Eikaas

Ida Eikaas
Seksjonsleder Musikk, dans og drama
Telefon: 97078720
ida.eikaas@bpg.no

Nathalie Nordnes

Nathalie Nordnes
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
nathalie.nordnes@bpg.no