Lærere og ansatte

Trond Botnen

Trond Botnen
Daglig leder

 Guri B. Auran

Guri B. Auran
Rektor
Telefon: 40554540
guri.birgitte.auran@bpg.no

Kristin Breivik

Kristin Breivik
Assisterende rektor
Telefon: 97512725
kristin.breivik@bpg.no

Jørgen Drejer Thommasen

Jørgen Drejer Thommasen
Studieleder administrasjon
Telefon: 93893395
jorgen.drejer.thomassen@bpg.no

Synne Selvik

Synne Selvik
Studieleder pedagogikk
Seksjonsleder for Norsk og samfunnsfag
Telefon: 45020357
synne.selvik@bpg.no

Anna Kvestad

Anna Kvestad
Seksjonsleder
Medier og kommunikasjon
Telefon: 92216354
anna.kvestad@bpg.no

Ida Eikaas

Ida Eikaas
Seksjonsleder Musikk, dans og drama
Telefon: 97078720
ida.eikaas@bpg.no

Andreas E. Rasmussen

Andreas E. Rasmussen
Seksjonsleder realfag
andreas.rasmussen@bpg.no

Irene K. Winter

Irene K. Winter
Seksjonsleder fremmedspråk
Engelsk og musikk, dans og drama
irene.winter@bpg.no

Margunn Myking

Margunn Myking
Inntaksleder
inntak@bpg.no

Hilde Nilssen

Hilde Nilssen
Administrasjonsleder skole
Telefon: 982 33 040
hilde.nilssen@metis.no

Siv Lerøy

Siv Lerøy
Helsesøster
sivlero@metis.no

Eva Dahl

Eva Dahl
Sosialrådgiver og pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
eva.dahl@bpg.no

Kjersti Osa

Kjersti Osa
Sosialrådgiver og pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
kjersti.osa@bpg.no

Christian Utne

Christian Utne
Rådgiver og pedagog
Realfag
christian.utne@bpg.no

Eivind Sørheim

Eivind Sørheim
Rådgiver og pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
eivind.sorheim@bpg.no

Janne Olene Aske

Janne Olene Aske
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
janne.olene.aske@bpg.no

Arve Bukkholm

Arve Bukkholm
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
arve.bukkhom@bpg.no

Marta Faraloni

Marta Faraloni
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
marta.faraloni@bpg.no

Magnus Gullachsen

Magnus Gullachsen
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
magngull@metis.no

Bente Halland

Bente Halland
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
benthall@metis.no

Lars Haugo

Lars Haugo
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
lars.haugo@bpg.no

Corneilus Henriksen

Corneilus Henriksen
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
cornelius.henriksen@bpg.no

Arne Martin Holen

Arne Martin Holen
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
arne.martin.holen@bpg.no

Kjell Arne Kallevik

Kjell Arne Kallevik
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
kjell.arne.kallevik@bpg.no

Marianne Landro

Marianne Landro
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
marianne.landro@bpg.no

Martin Lindland

Martin Lindland
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
martin.lindland@bpg.no

Sofie Loftesnes

Sofie Loftesnes
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
sofie.loftsenes@bpg.no

Torill Markhus

Torill Markhus
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
torill.markhus@bpg.no

Lolita Nilsen

Lolita Nilsen
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
lolita.nilsen@bpg.no

Line Nordanger

Line Nordanger
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
line.nordanger@bpg.no

Nathalie Nordnes

Nathalie Nordnes
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
nathalie.nordnes@bpg.no

Truls Erik Opheim

Truls Erik Opheim
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
trulophe@metis.no

Eirin Rinke

Eirin Rinke
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
eirirink@metis.no

Tom-Erik Sagstad

Tom-Erik Sagstad
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
tom-erik.sagstad@bpg.no

Olga Salianik

Olga Salianik
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
olga.salianik@bpg.no

Runa Alvheid Skuseth

Runa Alvheid Skuseth
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
runa.alvheid.skuseth@bpg.no

Joakim Stegen Tischendorf

Joakim Stegen Tischendorf
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
joakim.tischendorf@bpg.no

Marianne Bruknapp Tuft

Marianne Bruknapp Tuft
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
marituft@metis.no

Adriana Hoti

Adriana Hoti
Pedagog
Dans, språk og samfunnsfag
adrihoti@metis.no

Helle Angelfoss

Helle Angelfoss
Pedagog
Realfag
helle.angelfoss@bpg.no

Ole Bendiksen

Ole Bendiksen
Pedagog
Realfag
ole.bendiksen@bpg.no

Robert Clay Glastad

Robert Clay Glastad
Pedagog
Realfag
robeglas@metis.no

Hanne Sundgot Halvorsen

Hanne Sundgot Halvorsen
Pedagog
Realfag
hannhalv1@metis.no

Helge Hjelland

Helge Hjelland
Pedagog
Realfag
helge.hjelland@bpg.no

Nils-Henrik Hvale

Nils-Henrik Hvale
Pedagog
Realfag
nils.henrik.hvale@bpg.no

Marius Nilsen

Marius Nilsen
Pedagog
Realfag
marius.nilsen@bpg.no

Karen Johanne Sætrevik

Karen Johanne Sætrevik
Pedagog
Realfag
karen.johanne.setrevik@bpg.no

Kine Agathe Bøe Risa

Kine Agathe Bøe Risa
Pedagog
Realfag
kinerisa1@metis.no

Steffen Andersson

Steffen Andersson
Pedagog
Kroppsøving
steffen.andersson@bpg.no

Arne Ryngøye

Arne Ryngøye
Pedagog
Kroppsøving
arne.ryngoye@bpg.no

Ingvild Tverdal

Ingvild Tverdal
Pedagog
Realfag
ingvild.tverdal@bpg.no

Lene Tufteland

Lene Tufteland
Pedagog
Medier og kommunikasjon
lene.tufteland@bpg.no

Emma Josefin Ölander Aadland

Emma Josefin Ölander Aadland
Pedagog
Medier og kommunikasjon
emmaaadl@metis.no

Tonje Li

Tonje Li
Pedagog
Medier og kommunikasjon
tonjli@metis.no

Annelise Ringsby

Annelise Ringsby
Pedagog / Individuelle timer, sang
Musikk, dans og drama
annelise.ringsby@bpg.no

Kathrine B. Thorstensen

Kathrine B. Thorstensen
Pedagog
Musikk, dans og drama
kathrine.thorstensen@bpg.no

Tord Kalvenes

Tord Kalvenes
Pedagog
Musikk, dans og drama
tordkalv@metis.no

Jannicke Ellingsen

Jannicke Ellingsen
Pedagog / Individuelle timer, euphonium
Musikk, dans og drama
jannelli@metis.no

Thea Næss

Thea Næss
Individuelle timer, sang
Musikk, dans og drama
theanaes@metis.no

Simon Kirkbride

Simon Kirkbride
Individuelle timer, sang
Musikk, dans og drama

Tonelise Moberg

Tonelise Moberg
Individuelle timer, sang
Musikk, dans og drama
tonemobe@metis.no

Hilde Veslemøy Hagen

Hilde Veslemøy Hagen
Individuelle timer, sang
Musikk, dans og drama
hildhage@metis.no

Eldfrid Liland

Eldfrid Liland
Individuelle timer, piano
Musikk, dans og drama
elfrid.liland@bpg.no

Tor Erik Seime Petersen

Tor Erik Seime Petersen
Akkompagnatør, Individuelle timer, piano
Musikk, dans og drama
tp@bpg.no

Anne Sandvik Nitter

Anne Sandvik Nitter
Individuelle timer, piano
Musikk, dans og drama

Per Lorentz Milotski

Per Lorentz Milotski
Individuelle timer, saksofon (klassisk)
Musikk, dans og drama
perlmilo@metis.no

Ben Hirons

Ben Hirons
Individuelle timer, trompet
Musikk, dans og drama

Martin Winter

Martin Winter
Individuelle timer, trompet
Musikk, dans og drama
martwint@metis.no

Anita Milde

Anita Milde
Individuelle timer, althorn
Musikk, dans og drama
anitmild@metis.no

Grethe Tonheim

Grethe Tonheim
Individuelle timer, trombone
Musikk, dans og drama
grettonh@metis.no

Eirik Gjerdevik

Eirik Gjerdevik
Individuelle timer, tuba
Musikk, dans og drama
eirigjer@metis.no

Ugo Santangelo

Ugo Santangelo
Individuelle timer, gitar (jazz/rytmisk)
Musikk, dans og drama
ugosant@metis.no

Thomas Valeur

Thomas Valeur
Individuelle timer, gitar (klassisk)
Musikk, dans og drama

Anne Cathrine Vonaesch

Anne Cathrine Vonaesch
Individuelle timer, fiolin
Musikk, dans og drama
annevona@metis.no

Trond Gjelsten Dale

Trond Gjelsten Dale
Individuelle timer, slagverk (klassisk)
Musikk, dans og drama

Manuel Hoffstätter

Manuel Hoffstätter
Individuelle timer, slagverk (klassisk)
Musikk, dans og drama

Hans Christian (HC) Dalgaard

Hans Christian (HC) Dalgaard
Individuelle timer, slagverk (rytmisk)
Musikk, dans og drama
hansdalg@metis.no

Inge Breistein

Inge Breistein
Individuelle timer, data/Mac
Musikk, dans og drama
ingebrei@metis.no