Lærere og ansatte

Trond Botnen

Trond Botnen
Daglig leder

 Guri B. Auran

Guri B. Auran
Rektor
Telefon: 40554540
guri.birgitte.auran@bpg.no

Kristin Breivik

Kristin Breivik
Assisterende rektor
kristin.breivik@bpg.no

Anna Kvestad

Anna Kvestad
Studieleder administrasjon
Medier og kommunikasjon
anna.kvestad@bpg.no

Synne Selvik

Synne Selvik
Studieleder pedagogikk
Seksjonsleder for Medier og kommunikasjon
synne.selvik@bpg.no

Ida Eikaas

Ida Eikaas
Seksjonsleder Musikk, dans og drama
ida.eikaas@bpg.no

Andreas E. Rasmussen

Andreas E. Rasmussen
Seksjonsleder realfag
andreas.rasmussen@bpg.no

Lars Haugo

Lars Haugo
Seksjonsleder norsk og samfunnsfag
Språk, samfunnsfag og økonomi
lars.haugo@bpg.no

Irene K. Winter

Irene K. Winter
Seksjonsleder fremmedspråk
Engelsk og musikk, dans og drama
irene.winter@bpg.no

Margunn Myking

Margunn Myking
Inntaksleder
inntak@bpg.no

Hilde Nilssen

Hilde Nilssen
Administrasjonsleder skole
Telefon: 982 33 040
hilde.nilssen@metis.no

Ingrid Hegvold

Ingrid Hegvold
Helsesøster
Telefon: 974 67 735
ingrid.hegvold@bergen.kommune.no

Kjell Arne Kallevik

Kjell Arne Kallevik
Historie og samfunnsfag
kjell.arne.kallevik@bpg.no

Eva Dahl

Eva Dahl
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
eva.dahl@bpg.no

Christian Utne

Christian Utne
Rådgiver og pedagog
Realfag
christian.utne@bpg.no

Kjersti Osa

Kjersti Osa
Sosialrådgiver og pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
kjersti.osa@bpg.no

Annelise Ringsby

Annelise Ringsby
Pedagog
Musikk, dans og drama
annelise.ringsby@bpg.no

Arne Martin Holen

Arne Martin Holen
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
arne.martin.holen@bpg.no

Arne Ryngøye

Arne Ryngøye
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
arne.ryngoye@bpg.no

Arve Bukkholm

Arve Bukkholm
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
arve.bukkhom@bpg.no

Corneilus Henriksen

Corneilus Henriksen
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
cornelius.henriksen@bpg.no

Eivind Sørheim

Eivind Sørheim
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
eivind.sorheim@bpg.no

Eldfrid Liland

Eldfrid Liland
Individuelle timer, piano
Musikk, dans og drama
elfrid.liland@bpg.no

Erik Halvorsen

Erik Halvorsen
Individuelle timer, piano
Musikk, dans og drama

Hans Christian (HC) Dalgaard

Hans Christian (HC) Dalgaard
Individuelle timer, slagverk (rytmisk)
Musikk, dans og drama

Helge Hjelland

Helge Hjelland
Pedagog
Realfag og kroppsøving
helge.hjelland@bpg.no

Helle Angelfoss

Helle Angelfoss
Pedagog
Realfag
helle.angelfoss@bpg.no

Ingvild Tverdal

Ingvild Tverdal
Pedagog
Realfag
ingvild.tverdal@bpg.no

Joakim Stegen Tischendorf

Joakim Stegen Tischendorf
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
joakim.tischendorf@bpg.no

 Julie Bergesen

Julie Bergesen
Dansepedagog
Musikk, dans og drama

Jørgen Drejer Thommasen

Jørgen Drejer Thommasen
Pedagog
Realfag
jorgen.drejer.thomassen@bpg.no

Karen Johanne Sætrevik

Karen Johanne Sætrevik
Pedagog
Realfag
karen.johanne.setrevik@bpg.no

Kathrine B. Thorstensen

Kathrine B. Thorstensen
Pedagog
Musikk, dans og drama
kathrine.thorstensen@bpg.no

Kirsten V. Najbjerg

Kirsten V. Najbjerg
Individuelle timer, piano
Musikk, dans og drama

Lene Tufteland

Lene Tufteland
Pedagog
Medier og kommunikasjon
lene.tufteland@bpg.no

Line Nordanger

Line Nordanger
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
line.nordanger@bpg.no

Lolita Nilsen

Lolita Nilsen
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
lolita.nilsen@bpg.no

Marianne Landro

Marianne Landro
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
marianne.landro@bpg.no

Marius Nilsen

Marius Nilsen
Pedagog
Realfag
marius.nilsen@bpg.no

Marta Faraloni

Marta Faraloni
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
marta.faraloni@bpg.no

Martin Lindland

Martin Lindland
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
martin.lindland@bpg.no

Nathalie Nordnes

Nathalie Nordnes
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
nathalie.nordnes@bpg.no

Nils-Henrik Hvale

Nils-Henrik Hvale
Pedagog
Realfag
nils.henrik.hvale@bpg.no

Ole Bendiksen

Ole Bendiksen
Pedagog
Realfag
ole.bendiksen@bpg.no

Olga Salianik

Olga Salianik
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
olga.salianik@bpg.no

Patrik Randefalk

Patrik Randefalk
Pedagog
Musikk, dans og drama
patrik.randefalk@bpg.no

Pål Ulfstein

Pål Ulfstein
Pedagog
Medier og kommunikasjon
pal.ulfstein@bpg.no

Runa Alvheid Skuseth

Runa Alvheid Skuseth
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
runa.alvheid.skuseth@bpg.no

Sofie Loftesnes

Sofie Loftesnes
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
sofie.loftsenes@bpg.no

Steffen Andersson

Steffen Andersson
Pedagog
Kroppsøving
steffen.andersson@bpg.no

Sigurd Fischer Olsen

Sigurd Fischer Olsen
Pedagog
Musikk, dans og drama
sigurd.fischer.olsen@bpg.no

Tom-Erik Sagstad

Tom-Erik Sagstad
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
tom-erik.sagstad@bpg.no

Tone Hosking

Tone Hosking
Pedagog
Realfag
tone.hosking@bpg.no

Tor Erik Seime Petersen

Tor Erik Seime Petersen
Akkompagnatør, Individuelle timer, piano
Musikk, dans og drama
tp@bpg.no

Ingunn Eide

Ingunn Eide
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
ingunn.eide@bpg.no

Torill Markhus

Torill Markhus
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
torill.markhus@bpg.no

Ugo Santangelo

Ugo Santangelo
Individuelle timer, gitar (jazz/rytmisk)
Musikk, dans og drama

Janne Olene Aske

Janne Olene Aske
Pedagog
janne.olene.aske@bpg.no