Lærere og ansatte

Administrasjon

Trond Botnen

Trond Botnen
Daglig leder

Guri B. Auran

Guri B. Auran
Rektor
Telefon: 40554540
guri.birgitte.auran@bpg.no

Kristin Breivik

Kristin Breivik
Assisterende rektor
Telefon: 97512725
kristin.breivik@bpg.no

Synne Selvik

Synne Selvik
Studieleder
Telefon: 45020357
synne.selvik@bpg.no

Jørgen Drejer Thomassen

Jørgen Drejer Thomassen
Studieleder administrasjon
Telefon: 93893395
jorgen.drejer.thomassen@bpg.no

Hilde Nilssen

Hilde Nilssen
Administrasjonsleder skole
Telefon: 982 33 040
hilde.nilssen@metis.no

Margunn Myking

Margunn Myking
Inntaksleder
inntak@bpg.no

Seksjonsledere

Lene Tufteland

Lene Tufteland
Seksjonsleder medier og kommunikasjon
Medier og kommunikasjon
Telefon: 47633235
lene.tufteland@bpg.no

Ida Eikaas

Ida Eikaas
Seksjonsleder Musikk, dans og drama
Telefon: 97078720
ida.eikaas@bpg.no

Andreas E. Rasmussen

Andreas E. Rasmussen
Seksjonsleder matematikk
andreas.rasmussen@bpg.no

Helle Angelfoss

Helle Angelfoss
Seksjonsleder naturfag
helle.angelfoss@bpg.no

Synne Selvik

Synne Selvik
Studieleder pedagogikk
Seksjonsleder for Norsk, samfunnsfag og økonomi
Telefon: 45020357
synne.selvik@bpg.no

Janne Olene Aske

Janne Olene Aske
Seksjonsleder fremmedspråk og pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
janne.olene.aske@bpg.no

Rådgivere og helsesøster

Eva Dahl

Eva Dahl
Sosialrådgiver og pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
eva.dahl@bpg.no

Marianne Bruknapp Tuft

Marianne Bruknapp Tuft
Sosialrådgiver og pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
marituft@metis.no

Siv Lerøy

Siv Lerøy
Helsesykepleier
sivlero@metis.no

Undervisningspersonalet

Eivind Sørheim

Eivind Sørheim
Rådgiver og pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
eivind.sorheim@bpg.no

Kjersti Osa

Kjersti Osa
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
kjersti.osa@bpg.no

Arve Bukkholm

Arve Bukkholm
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
arve.bukkhom@bpg.no

Marta Faraloni

Marta Faraloni
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
marta.faraloni@bpg.no

Magnus Gullachsen

Magnus Gullachsen
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
magngull@metis.no

Bente Halland

Bente Halland
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
benthall@metis.no

Lars Haugo

Lars Haugo
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
lars.haugo@bpg.no

Cornelius Henriksen

Cornelius Henriksen
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
cornelius.henriksen@bpg.no

Arne Martin Holen

Arne Martin Holen
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
arne.martin.holen@bpg.no

Kjell Arne Kallevik

Kjell Arne Kallevik
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
kjell.arne.kallevik@bpg.no

Martin Lindland

Martin Lindland
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
martin.lindland@bpg.no

Sofie Loftesnes

Sofie Loftesnes
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
sofie.loftesnes@bpg.no

Torill Markhus

Torill Markhus
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
torill.markhus@bpg.no

Lolita Nilsen

Lolita Nilsen
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
lolita.nilsen@bpg.no

Line Nordanger

Line Nordanger
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
line.nordanger@bpg.no

Tom-Erik Sagstad

Tom-Erik Sagstad
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
tom-erik.sagstad@bpg.no

Olga Salianik

Olga Salianik
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
olga.salianik@bpg.no

Runa Alvheid Skuseth

Runa Alvheid Skuseth
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
runa.alvheid.skuseth@bpg.no

Joakim Stegen Tischendorf

Joakim Stegen Tischendorf
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
joakim.tischendorf@bpg.no

Rebecca Vollan

Rebecca Vollan
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi

Joakim Åsaune

Joakim Åsaune
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
joakim.asaune@bpg.no

Anne Bredahl

Anne Bredahl
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
anne.bredahl@bpg.no

Adriana Hoti

Adriana Hoti
Pedagog
Dans, språk og samfunnsfag
adrihoti@metis.no

Julianna Vico-Ivaniva

Julianna Vico-Ivaniva
Pedagog
Økonomi og ledelse
julianna.vico-ivanina@bpg.no

Bente Batalden

Bente Batalden
Pedagog
Rettslære
bente.batalden@bpg.no

Christian Utne

Christian Utne
Rådgiver og pedagog
Realfag
christian.utne@bpg.no

Ole Bendiksen

Ole Bendiksen
Pedagog
Realfag
ole.bendiksen@bpg.no

Hanne Sundgot Halvorsen

Hanne Sundgot Halvorsen
Pedagog
Realfag
hannhalv1@metis.no

Helge Hjelland

Helge Hjelland
Pedagog
Realfag
helge.hjelland@bpg.no

Nils-Henrik Hvale

Nils-Henrik Hvale
Pedagog
Realfag
nils.henrik.hvale@bpg.no

Marius Nilsen

Marius Nilsen
Pedagog
Realfag
marius.nilsen@bpg.no

Kine Agathe Bøe Risa

Kine Agathe Bøe Risa
Pedagog
Realfag
kinerisa1@metis.no

Steffen Andersson

Steffen Andersson
Pedagog
Kroppsøving
steffen.andersson@bpg.no

Arne Ryngøye

Arne Ryngøye
Pedagog
Kroppsøving
arne.ryngoye@bpg.no

Ingvild Tverdal

Ingvild Tverdal
Pedagog
Realfag
ingvild.tverdal@bpg.no

Håkon Mangersnes

Håkon Mangersnes
Pedagog
Realfag
hakon.mangersnes@bpg.no

Anna Kvestad

Anna Kvestad
Pedagog
Medier og kommunikasjon
anna.kvestad@bpg.no

Tonje Li

Tonje Li
Pedagog
Medier og kommunikasjon
tonjli@metis.no

Irene K. Winter

Irene K. Winter
Pedaog
Engelsk og musikk, dans og drama
irene.winter@bpg.no

Sigurd Fischer Olsen

Sigurd Fischer Olsen
Pedaog
Musikk, dans og drama
igurd.fischer.olsen@bpg.no

Annelise Ringsby

Annelise Ringsby
Pedagog / Individuelle timer, sang
Musikk, dans og drama
annelise.ringsby@bpg.no

Kathrine B. Thorstensen

Kathrine B. Thorstensen
Pedagog
Musikk, dans og drama
kathrine.thorstensen@bpg.no

Jannicke Ellingsen

Jannicke Ellingsen
Pedagog / Individuelle timer, euphonium
Musikk, dans og drama
jannelli@metis.no

INDIVIDUELLE TIMER – MUSIKK

Thea Næss

Thea Næss
Individuelle timer, sang
Musikk, dans og drama
theanaes@metis.no

Simon Kirkbride

Simon Kirkbride
Individuelle timer, sang
Musikk, dans og drama

Hilde Veslemøy Hagen

Hilde Veslemøy Hagen
Individuelle timer, sang
Musikk, dans og drama
hildhage@metis.no

Hilde Haraldsen Sveen

Hilde Haraldsen Sveen
Individuelle timer, sang
Musikk, dans og drama

Tor Erik Seime Petersen

Tor Erik Seime Petersen
Akkompagnatør, Individuelle timer, piano
Musikk, dans og drama
tp@bpg.no

Martha Berit Belt

Martha Berit Belt
Individuelle timer, piano
Musikk, dans og drama

Eirin Soelberg

Eirin Soelberg
Individuelle timer, piano
Musikk, dans og drama

Anne Sandvik Nitter

Anne Sandvik Nitter
Individuelle timer, piano
Musikk, dans og drama

Per-Lorentz Milotzki

Per-Lorentz Milotzki
Individuelle timer, saksofon (klassisk)
Musikk, dans og drama
perlmilo@metis.no

Alexander Pokrywka

Alexander Pokrywka
Individuelle timer, valthorn
Musikk, dans og drama

Lene Lindquist

Lene Lindquist
Individuelle timer, fløyte/piccolo
Musikk, dans og drama

Martin Winter

Martin Winter
Individuelle timer, trompet
Musikk, dans og drama
martwint@metis.no

Aidan Smith

Aidan Smith
Individuelle timer, althorn
Musikk, dans og drama

Grethe Tonheim

Grethe Tonheim
Individuelle timer, trombone
Musikk, dans og drama
grettonh@metis.no

Bengt Florvåg

Bengt Florvåg
Individuelle timer, klarinett
Musikk, dans og drama

Rita Kvalnes

Rita Kvalnes
Individuelle timer, klarinett
Musikk, dans og drama

Eirik Gjerdevik

Eirik Gjerdevik
Individuelle timer, tuba
Musikk, dans og drama
eirigjer@metis.no

Ben Hirons

Ben Hirons
Individuelle timer, Cornett/Trompet
Musikk, dans og drama

Ugo Santangelo

Ugo Santangelo
Individuelle timer, gitar (jazz/rytmisk)
Musikk, dans og drama
ugosant@metis.no

Trond Gjelsten Dale

Trond Gjelsten Dale
Individuelle timer, slagverk (klassisk)
Musikk, dans og drama

Manuel Hoffstätter

Manuel Hoffstätter
Individuelle timer, slagverk (klassisk)
Musikk, dans og drama

Hans Christian (HC) Dalgaard

Hans Christian (HC) Dalgaard
Individuelle timer, slagverk (rytmisk)
Musikk, dans og drama
hansdalg@metis.no

Inge Breistein

Inge Breistein
Individuelle timer, data/Mac
Musikk, dans og drama
ingebrei@metis.no

PERMISJON – SKOLEÅRET 2020/2021

Mariela Norheim

Mariela Norheim
Administrasjonsansvarlig
Telefon: 952 24 587
mariela@metis.no

Nathalie Nordnes

Nathalie Nordnes
Pedagog
Språk, samfunnsfag og økonomi
nathalie.nordnes@bpg.no