Kontakt skolen

Telefon

05 246

Besøksadresse

Bergen Private Gymnas
Lars Hilles gate 15 – 5008 Bergen

Postadresse

Bergen Private Gymnas
Postboks 3 – Nygårdstangen
5838 Bergen

Rektor

Guri B. Auran
guri.birgitte.auran@bpg.no

Assisterende rektor

Kristin Breivik
kristin.breivik@bpg.no

Studieledere

Anna Kvestad
anna.kvestad@bpg.no
Synne Selvik
synne.selvik@bpg.no

Rådgivere

Kjersti Osa
kjersti.osa@bpg.no
Christian Utne
christian.utne@bpg.no

Konsesjon

BPG er en privat videregående skole med statsstøtte for inntil 525 elever.

Lånekassegodkjent

BPG er godkjent av Lånekassen. Kontakt Lånekassen direkte hvis du har spørsmål om lån og stipend. Om du har spørsmål om skolen, ta gjerne kontakt for råd og veiledning.